Statenweg 116 B Rotterdam

Vraagprijs € 365.000 k.k.

Omschrijving

Dit appartement ligt op de 1e verdieping aan de levendige Statenweg. Met zijn gunstige ligging en prettige indeling is het een ideale woning om je eigen plek van te maken.
Het appartement maakt deel uit van een Rijksmonument. De gehele kruising van de Statenweg en Stadhoudersweg heeft deze bijzondere status, wat een stuk historie en karakter aan de woning toevoegt.

1e verdieping:
Entree, ruime gang met meterkast en toegang tot alle vertrekken, zeer royale woonkamer ensuite met vaste kasten en originele marmeren schouwen.
Vanuit de woonkamer is er toegang tot het aan de achterzijde gelegen balkon, met uitzicht op de groene binnentuinen. Op het balkon is een praktische opbergkast aanwezig.
De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en beschikt over een net keukenblok, voorzien van een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron en koelkast.
Aan de achterzijde van de woning is de slaapkamer gelegen met diverse vaste kasten en tevens met toegang tot het balkon.
De geheel betegelde badkamer beschikt over een douche, wastafel, toilet en een wasmachine aansluiting.

Locatie:
De populaire, groene en rustige jaren ’30-wijk Blijdorp biedt een heerlijke woonomgeving met een centrale ligging. Hier geniet je van de perfecte balans tussen stadse levendigheid en rustige woonstraten.
Op loopafstand vind je Sajoer, dé juicebar van Blijdorp, en het Statencafé, een nieuwe en sfeervolle ontmoetingsplek voor de buurt. Alle dagelijkse voorzieningen zijn binnen handbereik: supermarkten, speciaalzaken, gezellige horecagelegenheden, scholen en sportfaciliteiten.
Het Vroesenpark ligt om de hoek en is dé plek om te ontspannen, een drankje te doen in het gezellige Vroesenpaviljoen of te picknicken in het gras. Ook Diergaarde Blijdorp bevindt zich op loopafstand – ideaal voor een dagje uit.
Binnen slechts tien minuten fietsen sta je in het bruisende stadscentrum. Daarnaast is de wijk uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer (met onder andere metrostation Blijdorp en Rotterdam Centraal Station vlakbij) en met de auto ben je in no time op de A13 en A20.

Bijzonderheden:
– Gelegen op eigen grond;
– Beschermd stadsgezicht;
– Rijksmonument;
– Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas, aan de voorzijde in kunststof kozijnen, aan de achterzijde in houten kozijnen;
– De woning is geheel voorzien van een laminaatvloer;
– Veel bergruimte aanwezig;
– In 2024 is de gevel deels gevoegd;
– Verwarming en warm water door middel van cv-ketel (Remeha Tzerra Ace CW3, bouwjaar 2025);
– VvE is actief, bijdrage € 64,- per maand;
– Energielabel C;
– In de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule worden opgenomen;
– Oplevering: per direct.

BIEDLOGBOEK
Makelaars zijn wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen. Biedingen kunt u, indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal aan ons te bevestigen via uw MOVE-account.

De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.

Voorberg NVM Makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel je eigen NVM aankoopmakelaar in.

Lees de volledige omschrijving
Wonen 72 m²
Kamers 3
Energielabel C

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 365.000 kosten koper
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1939
Specifiek
Beschermd stads of dorpsgezicht, gedeeltelijk gestoffeerd, monument
Soort dak
Bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, in woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
72 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
3 m²
Inhoud
233 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, wasmachineaansluiting, wastafel
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel
C
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Remeha Tzerra Ace CW 3 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Rotterdam Z 4075
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
RTD10-Z-4075

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken

Overige media